PPHU CórkiTrzy Kamil Różycki,

Murzynowo, ul. Piaskowa 1A, 66-440 Skwierzyna

woj. Lubuskie, NIP PL596-149-21-71

tel. 723 436 853 , e-m@il:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KOSTKA BETONOWA i OGRODZENIA

W obecnym czasie powszechnym stało się wykładanie terenu przydomowego kostką betonową  zwaną potocznie brukową lub pol-brukiem. Jak wszystko co jest  na zewnątrz tak i kostka narażona jest na ciągłe działanie czynników zewnętrznych takich jak słońce, deszcz, śnieg, grad, mróz itp. Co powoduje że z biegiem czasu zaczynamy zauważać na swoim podwórku różnego rodzaju porosty, mech, trawę a także znaczną utratę koloru i zanik ułożonych wzorów. Jest to normalny i nieunikniony efekt użytkowania. Aby odzyskać świetność i wyrazistość naszej kostki betonowej nie wystarczy już umycie jej zwykłą myjką ciśnieniową 50-150 bar ponieważ stopień wniknięcia zabrudzenia w kostkę jest zbyt duży. Do tego wszystkiego dochodzą zabrudzenia po remontach (farba, zaprawa murarska, klej itp.) oraz gumy do żucia czy grafitti. W tym miejscu potrzebna jest nasza usługa która poradzi sobie z takimi problemami.

Czyszczenie kostki i innych powierzchni zewnętrznych to złożony proces.

- Zaczynamy od pozbycia się zabrudzeń lotnych tj. piasku i kurzu,

- następnie pozbywamy się porostów w postaci trawy, mchu itp.

- Główny element usługi to wysokociśnieniowe czyszczenie powierzchni.

- Kończąc na życzenie klienta dokonujemy impregnacji kostki w celu ożywienia

barwy lub też barwimy kostkę od nowa.

Podobna sytuacja jest w przypadku ogrodzeń betonowych, kamiennych, ceglanych itp. Technologia doczyszczania jest taka sama różnica polega na sposobie zabezpieczenia otoczenia i sposobie obliczania powierzchni.

 

 

Poniżej prezentujemy przykładowy efekt czyszczenia wysokociśnieniowego, impregnacji oraz barwienia.

Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

Znajdzesz nas na...

     
 Facebook  Youtube  Google Plus