PPHU CórkiTrzy Kamil Różycki,

Murzynowo, ul. Piaskowa 1A, 66-440 Skwierzyna

woj. Lubuskie, NIP PL596-149-21-71

tel. 723 436 853 , e-m@il:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

O nas

Witamy na naszej stronie i zachęcamy do lektury, która pomoże Państwu wybrać jedną z naszych usług. Zajmujemy się  szeroko pojętym czyszczeniem i doczyszczaniem wysokociśnieniowym – 500bar. Świadczymy także usługi w zakresie piaskowania i hydropiaskowania oraz impregnacji i malowania natryskowego.

Celem naszej działalności jest czynienie najbliższego otoczenia czystym, wyrazistym i zabezpieczonym przed działaniem czynników zewnętrznych.

Jesteśmy firmą rodzinną, która każdego z klientów traktuje wyjątkowo i wkłada w swoją pracę całe serce. Nie robimy nic pośpiesznie bez przemyślanego planu, ponieważ w tej działalności pewne procesy są nieodwracalne. Naszą  ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm.

Proszę do nas zadzwonić lub napisać a na pewno nasza współpraca będzie owocna i efektywna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce „Nasze usługi”.

 

„WYCZYŚCIMY WSZYSTKO  Z WYJĄTKIEM TWOJEJ KIESZENI…”

WŁAŚCICIEL

mgr Kamil Różycki

Znajdzesz nas na...

     
 Facebook  Youtube  Google Plus